Як вибрати інтраоральну камеру?

13 (4.8)
514

інтраоральні камери

Інтраоральна камера - спеціальний оптичний пристрій, що застосовується в стоматології для детального вивчення стану ротової порожнини

З метою постановки точного діагнозу та підбору правильного лікування. Пристрій підключається до монітора, на який виводиться чітке зображення в багаторазовому збільшенні. За бажання стоматолог може зробити знімок екрана або записати відео. Інформація зберігається в пам'яті персонального комп'ютера і може бути надіслана для детального вивчення іншим фахівцям.

Купуючи інтраоральний сканер для своєї клініки необхідно керуватися такими критеріями:

 1. Тип матриці.
 2. Роздільна здатність екрана.
 3. Пікселі - безпосередньо впливають на якість зображення, ніж їх більше, чим краще деталування, чіткіше зображення.
 4. Якість зображення - пряма залежність від сенсорів і якості їх виконання.
 5. Співвідношення сторін.
 6. Можливість отримання якісного рентгенівського знімка.
 7. Ергономіка пристрою (чи зручно внутрішньоротова камера лягає в руку, вагу, розміри і т. д.).
 8. Наявність підсвічування. Висвітлення дозволить дослідити зони у місцях ускладненого доступу.
 9. Наявність додаткових опцій. Налаштування інтраоральної камери у ручному режимі, або автофокусом.
 10. Особливості програмного забезпечення.
 11. Наявність русифікатора.
 12. Простота керування пристроєм, доступний інтерфейс. Мінімум кнопок, максимум функціональності.
 13. Дротове або бездротове виконання інтраоральної камери. Автономні системи більш ергономічні, не стискають руху, можуть працювати на значній відстані від бази (більше 10 метрів залежно від обраної моделі), але обмежені в часі кількістю заряду літієво-іонного акумулятора. Дротова внутрішньоротова камера коштуватиме дешевше за бездротову, але істотно втратить в ергономіці.
 14. Способи передачі інформації на ПК (Wi-Fi, Bluetooth, USB-роз'єм, TV-вихід) Важливо знати, що стоматологічна внутрішньоротова камера, що підключається через TV-вихід обов'язково має бути обладнана власною карткою пам'яті. Інші варіанти передачі інформації зберігають знімки на ПК автоматично.
 15. Можливість виведення отриманої інформації на друк. Підключення до принтера.

внутрішньоротова камера

Де можна купити внутрішньоротовий сканер в оригіналі

Шукаєте якісний інтраоральний сканер для свого кабінету та побоюєтеся підробки? У нашому магазині ви знайдете оригінальні товари від провідних виробників. На сайті представлені інтраоральні камери в різних виконаннях, автономно працюючі та провідні. Для кожної моделі є докладний опис та характеристики. Крім цього кожен покупець може залишити свій відгук про внутріротовий сканер. у гривнях для зручності покупця.

Є питання? Щось не виходить? Присутній на сайті консультант видасть повну інформацію про цікавий для вас внутрішньоротовий сканер, купити товар можна будь-яким зручним для вас способом із запропонованих.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар